AIC TRAVEL CENTER

SKUPINOVÉ ZÁJAZDY, INDIVIDUÁLNE PRODUKTY (FIT), CESTOVATEĽSKÁ PORADŇA - JAPONSKO, KÓREA, ČÍNA, SÚSTREDÍME SA NA TO ČOMU ROZUMIEME, KDE SME DOMA. Vyberte si z našej ponuky skupinových zájazdov po Ázii. Ku každému zájazdu si navyše môžete navoliť aj rôzne doplnkové výlety a služby.

SKUPINOVÉ ZÁJAZDY

Kórea a Japonsko na Sakuru

25.3.2017 - 8.4.2017

Dotknete sa Severnej Kórei, zažijete atmosféru veľkých kórejských a japonských miest, japonský vidiek a prírodu v ružovom šate rozkvitnutých sakúr, tradičné jedlo, kúpele, neuveriteľne exotické scenérie. S nami prejdete tými najzaujímavejšími zákutiami ďalekého východu od Seoulu po Busan a ďalej loďou cez Japonské more do krajiny vychádzajúceho slnka.

1900.00

KÚPIŤ

Letné Japonsko s Fuji

27.7.2017 - 11.8.2017

AIC už tradične organizuje letný výlet do exotického Japonska pre svojich študentov a známych. Počas štrnástich aktívnych dní navštívime tie najdôležitejšie turisticky známe miesta od Tokya po južný ostrov Kyushu, vystúpime aj na novú UNESCO pamiatku a symbol Japonska - horu Fuji, ochutnáme množstvo dobrôt lokálnej kuchyne, zablúdime na miesta kam bežný turista netrafí... To všetko v partii AIC Komunity v ktorej bolo vždy o zábavu postarané. Keďže nikdy necestujete vo veľkom počte, program bude možné flexibilne prispôsobiť požiadavkám skupiny. Čast skupiny si 14 dňový plán predĺži ešte o pár dní. Ak je záujem, prosíme hláste sa vopred, cenová ponuka Vám bude zaslaná obratom.

1800.00

KÚPIŤ

PONUKA SKUPINOVÝCH ZÁJAZDOV

Vyberte si z našej ponuky skupinových zájazdov po Ázii. Ku každému zájazdu si navyše môžete navoliť aj rôzne doplnkové výlety a služby.

JR PASS

Green 1st CLASS 7 dní

dospelý

307

KÚPIŤ

Green 1st CLASS 7 dní

zľavnený

154

KÚPIŤ

Green 1st CLASS 14 dní

dospelý

496

KÚPIŤ

Green 1st CLASS 14 dní

zľavnený

248

KÚPIŤ

Green 1st CLASS 21 dní

dospelý

645

KÚPIŤ

Green 1st CLASS 21 dní

zľavnený

323

KÚPIŤ

normal 7 dní

dospelý

230

KÚPIŤ

normal 7 dní

zľavnený

115

KÚPIŤ

normal 14 dní

dospelý

366

KÚPIŤ

normal 14 dní

zľavnený

183

KÚPIŤ

normal 21 dní

dospelý

468

KÚPIŤ

normal 21 dní

zľavnený

234

KÚPIŤ

JAPAN RAILWAY PASS

Japonský železničný pas poskytuje výhodne cestovanie železnicami po celom japonsku.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

CESTOVATEĽSKÁ PORADŇA

Potrebujete špecifické konzultácie ohľadom Vašej cesty? Máte záujem o prípravu itineráru na mieru?

Ponúkame Vám služby našej cestovateľskej poradne, kde Vám pomôžeme vyriešiť aj najťažšie výzvy týkajúce sa Vašej cesty do Ázie.

Služba je spoplatnená sadzbou 50 € / hod.

Meno

E-mail

Správa

POVEDALI O NÁS

JOZEF NEČAS & ŠTEVO ŠESTÁK

Našim snom bolo navštíviť Japonsko. Po roku štúdia v Jazykovej škole AsiaInfo sme sa zúčastnili školského výletu a mali sme možnosť stráviť dve noci v japonskej rodine. Ďakujeme AIC za vzácnu skúsenosť. Sami by sme ťažko niečo takéto zorganizovali.

JOZEF TOMEK

Už viac ako rok bývajú pre mňa lekcie japončiny v Asia Info Centre najsvetlejšie momenty týždňa. Je to aj vďaka skvelým lektorom, s ktorými je každá hodina zážitok. Som rád, že si krok po kroku plním sen práve s AIC.

EMA ŠTECOVÁ

V AIC som našla príjemné prostredie s úžasnými ľuďmi. Každou návštevou sa o Japonsku naučím niečo nové a zaujímavé :). S výberom jayzkovej školy som veľmi spokojná, vďaka nej a jej výborným lektorom sa mi darí naplniť jeden z mojich dlhoročných cieľov.

STAŇ SA ČLENOM AIC KOMUNITY

A ZÍSKAJ 20% ZĽAVU NA JAZYKOVÉ KURZY

REGISTRÁCIA

ASIA INFO CENTRE

Pod značkou AIC nájdete know-how, energiu a obrovský potenciál ľudí AIC Komunity, ktorých spoločným cieľom je zblížiť región strednej Európy a stále rastúcej východnej Ázie. Veríme, že vzdelanie, praktická skúsenosť, vzájomné interakcie a zdielanie spoločných hodnôt sú prvým krokom pre dosiahnutie tohoto cieľa.

Prirodzeným follow-up našich aktivít je vyhľadávanie možností pre uplatnenie vedomostí našich študentov a členov komunity v praxy, vytáranie príležitostí zúročiť svoj potenciál, robiť to čo Vás aj nás baví!

KONTAKT

Asia Info Centrum , o.z.

Laurinská 2,
811 01 Bratislava 1,
Slovakia

aic@aziainfo.sk
+421 948 245 601

NAŠE SLUŽBY

Jazyková škola

Zajazdy a JR PASS

Work & Travel

Preklady a tlmočníctvo

O AIC

FACEBOOK